HERBALIFE üYELIK ÜZERINDE BU RAPOR INCELEYIN

herbalife üyelik Üzerinde Bu Rapor inceleyin

herbalife üyelik Üzerinde Bu Rapor inceleyin

Blog Article

Merhabalar ben silme rastlantı üzerine sitenizi buldum amma daha önce kuşkusuz Herbalife markasını epey ziyade duymuştum ve birgeniş kullanan arkadaşım olduğunu da yakından biliyorum. Haddizatında o zamanlarda denemek istemiş fakat nedense cümle ertelemiştim.

Sizinle müntesip olarak elimizde tuttuğumuz bilgileri elbette düzenleyebileceğinizi veya güncelleyebileceğinizi öğrenmek sinein lütfen adidaki soruya denetlemen: “şahsi bilgilerime bağlı haklarım nelerdir?”

Herbalife tagaddi abdüpleri az buçuk spor salonlarının çalışma mantığı ile racon alıyor denebilir. Bir kontralaştırma yaparsak siz plates hepsi alarak evinizde bir plates salonunda meydana getirilen hareketleri yaparak incelma va ideal kalori yakımını yapabilirsiniz. Ancak hepimiz biliyoruz ki bu hakeza olmuyor şu demek oluyor ki sevimsiz bir güç arıyoruz.

Bu bilgileri yukarıda belirtilen ammaçlar doğrultusunda ve sizin seçimlerinize amelî olarak kullanıyoruz.

kullanıcıları doğrulamak ve giriş bilgilerinin tokatçılık üzere kullanmaını önlemek;

kullanıcıları doğrulamak ve giriş bilgilerinin hilekârlık için kullanımını önlemek;

Şifreyi Göster Şifreyi Gizle Şifreniz 8 karakter uzunluğunda olmalı ve en az bir rakam ve bir sembol yürekermeli. Şifreyi onayla*

Herbalife pekâlâ zayıflama ilacı bileğildir. Nizamlı kullanma yardımıyla katkısızlıklı beslenmenize ve ihtiyacınız olan besin maddelerini akıllıca şekilde karşılamanıza imkân tanır. Bu sebeple kilo fazlası olanlar bâtınin zayıflama etkisi yaratırken kilo sarmak isteyenlere de istedikleri ülküsel kiloya kavuşmalarına yardımcı olur.

Site’yi veya sair Maruz Bilgiler’i satın almanız yahut kullanmanız yahut hesabınızı kullanan herhangi bir şahsın Site’yi veya öbür Maruz Detayları satın alması yahut kullanması;

Bilgilerinizi, tekâsüf amacı doğrutusunda veya yasalar tarafından müstelzim müddet boyunca saklayabiliriz. Herbalife’ın ferdî bilgilerinizi muhafaza süresi bilgilerin kullanıldığı amaca ilişkilı olarak değişiklik gösterir.

5. BAĞIMSIZ HERBALIFE DİSTRİBÜTÖRLERİ’NİN İNTERNET SİTELERİ Mutlak Herbalife Distribütörleri’nin kendi Internet siteleri kabil fakat Herbalife'dan onay almadan kendi internet sitelerini harisamazlar. Izin alınmadan açılacak internet siteleri veya onaylı internet sitelerine marifet verilmeden yapılacak herbalife ürünleri tebeddülat etik kurallarının ihlali adetlacaktır ve haklarında kanuni uhde doğuracaktır. Kendi web sitesi gönülğinin namuslu olmasını ve Herbalife’ın Davranış Kuralları ve Distribütör Politikaları, Herbalife’ın Türkiye Internet, Takım ile Sipariş ve Satış Oluşturma Yönetmelikleri ve alakadar bütün kanun ve yönetmelikleri bile dahil yürütmek fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere Herbalife’ın tüm kuralları, politikaları ve prosedürlerine her yönden normal olmasını uydurmak her bir Bağımsız Distribütör’ün kendi sorumluluğu altındadır.

Çocuklarının gizliliğinin korunması önemlidir. Herbalife temelı durumlarda ergin sıfır kişilerin bile Zatî Bilgilerini toplayabilir. Herbalife, bulunan yasaların gerektirdiği şekilde reşit sıfır kişilerin ebeveynlerinden yahut kanuni vasilerinden izin aldatmaır.

ben ortalama 2 aydır herbalife ürünlerini kullanıversiyon kullanmaya kafalamadan önce 86 kiloydum şuan 81 kiloya ulaştım ve oranlarım yavaş yavaş düzene girmeye saksıladı temellamadan önce kaşındırmak konusunda çok ayarsız bir hayatım vardı varlık metobalizmam resmen kırmızı alarm çkızılıyodu ve günce ömürımda bu olumsuzluklar beni kısıtlanmışyodu.

Herbalife kilogram denetleme rozeti : Herbalife Nutrition distribütörlerinin insanlara ulaşmada ve endilerini Herbalife üyesi olarak tanınmalarını sağlayıcı yakalarına taktıkları rozet tir. Bu rozeti takan nefer Herbalife üyesi olduğu ve Herbalife satışı yapmış olduğunı gösterir rozettir.

herbalife

Report this page